Výroba trezorů sejfů

Výroba trezorů, výroba sejfů, výroba skříní na zbraně, výroba trezorů a sejfů na míru dle zakázky.

Výroba trezorů a příslušenství je možná dle požadavků.

Trezory, sejfy, skříně na zbraně, skříně na klíče a ostatní zboží uvedené v naší nabídce je stále na skladě k okamžitému odběru.

Úpravy zámků a vybavení trezorů dle vlastních požadavků provádíme přímo při výrobě, která trvá čtyři týdny od objednání.

V případě, že jste si nevybrali z naší stálé nabídky, můžeme Vám vyrobit trezor, sejf či skříň na zbraně dle vašich požadavků na zakázku.

Kalkulaci na výrobu trezoru ,sejfu ,nebo skříně na zbraně dle vašich požadavků provedeme do tří pracovních dnů.

 

Uvádíme několik upravených nebo zakázkových výrobků.

 

Nábytkové trezory a jejich prodej.

Prodej trezorů nábytkových a stručný návod na jejich výběr.

 

Proč si pořídit nábytkový trezor?

 

V každém domě, bytě i kanceláři se najde mnoho cenností, které by měly být chráněny před nenechavými návštěvníky. Jedná-li se o hotovost, osobní doklady, rodinné šperky nebo důležité smlouvy, jsou nábytkové trezory naší společnosti to pravé. Nábytkové trezory vám poskytnou vysokou úroveň bezpečí, za více než přijatelnou cenu.


Použití nábytkových trezorů

 

Nábytkové trezory mají určení především k úschově peněžních hotovostí, šperků, léků, cenin, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být dobře zabezpečeny. Nábytkové trezory se vyrábějí ve třiadvaceti základních velikostech, s možností obměn.


Je jen na vás, jaký typ nábytkového trezoru si podle svých potřeb vyberete!

Umístění nábytkových trezorů

 

Nábytkové trezory je možné kotvit do nábytku, stěny nebo do podlahy. Doporučujeme trezor nábytkový použít všude, kde není možno trezor zazdít do zdi nebo již nechceme, či nemůžeme zasahovat do stavby. Naše nábytkové trezory je možné kotvit pevnými šrouby ke zdi nebo k podlaze.

 

Nábytkové trezory jsou lehce manipulovatelné

 

Proto doporučujeme nábytkové trezory jako vhodnou volbou též pro klienta, který často mění místo svého pobytu. Pro svou menší váhu a dobrou skladnost se s ním dá bezproblémově hýbat. Nábytkové trezory se hodí do bytů či domů, kde jste pouze v pronájmu a je zde reálná možnost případného stěhování.

 

Design nábytkových trezorů

 

Nábytkové trezory se snadno začlení do interiéru a svým designem doplňuje každou kancelář, či pracovnu prestižních a úspěšných pracovišť. Pokud si ovšem nepřejete vystavit váš trezor cizím očím, je možné jej snadno skrýt do skříně, či stolu.

 

Výbava nábytkových trezorů a jejich ochrana

 

Všechny nábytkové trezory máme vybaveny vyjímatelnými poličkami či uzamykatelnými vnitřními schránkami. Z naší nabídky nábytkových trezorů si jistě vyberete. V sortimentu jsou nábytkové trezory již od rozměru š. 320 x v. 270 x h. 260 mm, které využijete jako bezpečný prostor pro cennosti v domácnosti. Ovšem pokud potřebujete uschovat větší předměty, naše nábytkové trezory se vyrábí až do rozměru š. 640 x v. 1250 x h. 600 mm.

 

Nábytkové trezory vzdorují ohni

 

V mezistěnách korpusu nábytkového trezoru je ohnivzdorná výplň s odolností proti slabému požáru. Při průběh testu na oheň se nábytkové trezory zatěžují 30 minutami žáru při teplotě 843°C. Po dobu testu teplota uvnitř nábytkového trezoru nepřesáhla 177°C, což je pro papírové dokumenty kritický bod. Třicetiminutová ochrana proti ohni podle normy UL je dosažena vysoce kvalitní izolací.

 

Nábytkové trezory odolávají vlhku

 

Nábytkové trezory mají i výbornou odolnost proti vlhku, ovšem nejsou voděodolné.


Veškeré nábytkové trezory jsme schopni upravit dle přání zákazníka.


Zamykání nábytkových trezorů


Každý nábytkový trezor je chráněn, jak svými pevnými ocelovými stěnami, tak ochrannými prvky ve formě bezpečnostních zámků.

 

Zámky pro nábytkové trezory dle přání zákazníka

 

Jako náš zákazník máte na výběr z několika možností. Nábytkové trezory uzamykatelné na trezorový klíč můžeme sjednotit na jeden klíč. Zámky a příslušenství k trezorům nábytkovým jsme schopni dle přání zákazníka při výrobě kombinovat dle požadavku.

 

Naše nábytkové trezory je možné osadit:

Tyto zámky pro nábytkové trezory jsou určeny pro servis a výrobu pro I. a II. bezpečnostní třídu.

 

Druhy zámků nábytkových trezorů

 

Jako náš zákazník máte možnost si vybrat z níže uvedených trezorových zámků nebo z kombinace několika.

Nábytkové trezory jsou uzamykatelní několika druhy bezpečnostních zámků:

Elektronický zámek ePass

Elektronický zámek LG BASIC

Kotoučový kombinační zámek LN LOCK ML 67

Elektronické kombinační zámky LN LOCK

Variabilita zámků pro nábytkové trezory

 

Elektrické zámky pro nábytkové trezory mají milion možností kódu (použití max. 8 číslic), výhodou je jednoduchá obsluha díky velké a lehce ovladatelné klávesnici. U nábytkových trezoru je možnost mechanického nouzového otvírání. Provoz elektrického kódového zámku je na běžných bateriích, jejichž životnost je 1-2 roky. Kód funguje i bez požadavku zdroje. Zámky a příslušenství jsme schopni dle přání zákazníka při výrobě kombinovat dle požadavku.


Jaké mají naše nábytkové trezory certifikace?


Certifikát je doklad, který by měl ubezpečit kupujícího, že nábytkový trezor, jenž si vybral z nabídky, má požadovaný stupeň bezpečnosti. Nábytkové trezory se certifikují dle ČSN EN 1143-1 Akreditovaného certifikačního orgánu č. 3025. Certifikát je udělen touto radou, zejména v oblasti pro certifikaci poplachových systémů a MZS z hlediska bezpečnosti a odolnosti proti požáru podle evropských norem, jejich návrhů a českých technických norem.

 

Nábytkové trezory mají CERTIFIKÁT SHODY v bezpečnostní třídě I. a II. a splňují požadavky pojišťoven.

 

S takto označeným trezorem a certifikátem má náš zákazník jistotu jakosti a výše předpokládané odolnosti odpovídající příslušné normě.

skříň zak 1skříň zak2

skříň archivačnískříň na zbraně

skříň archivační

skříň na zbraně bskříň an zbraně kod

 

Navigace

Košík

Počet položek 0 ks
Cena celkem 0,00 kč